Tandoorsoep kan ook wel omschreven worden als een gekruide vleesbouillonsoep. Het bevat voldoende vlees en heeft een zeer intense smaak. Ik koos een kleinere portie; het is een ideaal voorgerecht. Ik kan het aanbevelen.
Wat eet je in Yenimahalle?
BiteCritic-critici plaatsten 29 gerechtreviews in Yenimahalle, met een gemiddelde score van 7.5/10. Het best beoordeelde gerecht is Kelle paça soep, met een 9.0/10 uit 1 review. Critici beoordelen ook Sushi, Pide met Vleesblokjes en Quesadilla hoog. Bi Çorba Çakırlar is de best beoordeelde plek, met een 9.0/10 uit 1 review; het topgerecht daar is Kelle paça soep. De laatste review werd geplaatst op 20 oktober 2026.
Wat zijn de beste gerechten in Yenimahalle?
Kelle paça soep9.011 beoordeling2
Sushi91 beoordeling3
Pide met Vleesblokjes8.711 beoordeling4
Quesadilla8.541 beoordeling5
Katino Meze8.461 beoordeling6
Gehaktbrood8.131 beoordeling7
Açık büfe8.041 beoordeling8
Gyros81 beoordeling9
Iskender kebab81 beoordeling10
Kimchili katsu tavuk udon81 beoordeling11
Tandır çorbası7.901 beoordeling12
Lahmacun7.832 beoordelingenWaar eet je het best in Yenimahalle?
| Rang | Plek | Score |
|---|---|---|
| 1 | Bi Çorba Çakırlar Topgerecht: Kelle paça soep | 9.011 beoordeling |
| 2 | Şilan Pide Kebap Topgerecht: Lahmacun | 8.862 beoordelingen |
| 3 | Quick China Armada Topgerecht: Sushi | 8.502 beoordelingen |
| 4 | Afitap Meyhane Söğütözü Topgerecht: Katino Meze | 8.461 beoordeling |
| 5 | Odun Ateşi Yatık Tavuk Döner Topgerecht: Tavuk Döner | 8.431 beoordeling |
| 6 | Ahmet Ustanin Yeri Topgerecht: Gehaktbrood | 8.131 beoordeling |
| 7 | Çorbacı Hasan Usta (Çakırlar) Topgerecht: Tuzlama | 8.041 beoordeling |
| 8 | Çatı Açık Büfe - İvedik OSB Topgerecht: Açık büfe | 8.041 beoordeling |
| 9 | Has Döner İvedik Şubesi Topgerecht: Iskender kebab | 81 beoordeling |
| 10 | Meşhur dürümcü yaşar usta Topgerecht: Gyros | 81 beoordeling |
Wat zeggen critici over eten in Yenimahalle?
De binnenkant is perfect gaar. De buitenkant is zacht en valt niet uit elkaar; de gaarheid is goed. Het is niet overdreven gekruid, maar er zat wel een pittige saus bij, iets wat ik nog nooit eerder heb gezien. De smaak is niet bijzonder, maar het is wel goed gaar.
Het is een gemiddelde lahmacun; je zult niet de behoefte voelen om er nog een te bestellen. Het kan echter een goede optie zijn om je maag te vullen na een kom soep. Het deeg is niet te dik en de vulling is mooi verdeeld. Het is zeker niet leeg.
Deze penssoep, die erg lekker is, vind je niet overal. De stukjes pens waren perfect gegaard. De bouillon was heerlijk en de pens vormde een mooie aanvulling.
De zaak is een buffetrestaurant, waar je 35 TL per 100 gram betaalt. Je pakt je eigen dienblad of bord, vult het met zoveel eten als je wilt, en het wordt gewogen bij de eindafrekening. Je krijgt er ook twee broden bij; extra broden worden apart verkocht. Dit was de eerste keer dat ik dit concept probeerde en ik was een beetje sceptisch, maar het bleek best goedkoop te zijn. Het eten smaakte goed. Er was niets dat ik kon aanmerken; ik heb mijn bord helemaal leeggegeten. Het is een goede prijs-kwaliteitverhouding, maar het is de 25 km reis erheen niet waard. Ze hebben blijkbaar vestigingen op andere locaties. Je kunt er van alles vinden, van soep tot gevulde groenten, macaroni met kaas tot wafels. Het is er behoorlijk druk tijdens de lunch. Ik raad het iedereen aan die een verscheidenheid aan gerechten in één keer wil proberen.
Ik denk dat dit het lekkerste is wat ik in Ankara heb gegeten. Daarom heb ik het een 9,01 gegeven, na mijn vorige hoogste score van 9. Het is flink gestegen in mijn Bitecritic-ranglijst. Mijn verwachtingen waren laag, omdat het maar soep is. De soep wordt snel geserveerd. Hij is heet. Hoewel er op de foto weinig vlees in de kom zit, is de bodem helemaal gevuld. Het vlees is niet dun gesneden en je voelt het goed als je bijt en slikt. Het vlees is ongelooflijk mals. Er zit een beschermende laag om de knoflooksaus, als een soort diepvrieszak, wat hygiënisch aanvoelt. Het brood is zacht. Het is een heerlijke penssoep. Ik kom zeker terug. De zaak is 24/7 geopend. Het is een leuke plek en het zit er 's middags bomvol... Ik vond het echt geweldig, je moet er zeker eens heen gaan.
Veelgestelde vragen
- Wat is het best beoordeelde gerecht in Yenimahalle?
- Op BiteCritic is Kelle paça soep het best beoordeelde gerecht in Yenimahalle, met een score van 9.0/10 uit 1 review.
- Welk restaurant in Yenimahalle heeft de best beoordeelde gerechten?
- Bi Çorba Çakırlar heeft tot nu toe de hoogste gerechtscore: 9.0/10 uit 1 review.
- Hoeveel plekken in Yenimahalle zijn beoordeeld op BiteCritic?
- 20 plekken in Yenimahalle hebben minstens één gerechtreview op BiteCritic (29 in totaal).
Meer te ontdekken in Ankara

Deel je smaak!

Deel je foodkaart!
