Ik vond de smaak van de chocoladecrème binnenin lekker, niet te zoet, en het gebak zelf is erg zacht en smaakvol. Het enige nadeel is dat ze alles met pakjes serveren, inclusief koffie. Als ik ga zitten, zou ik een goed bord en een kopje moeten krijgen😊
Wat eet je in Verenigd Koninkrijk?
BiteCritic-critici plaatsten 18 gerechtreviews in Verenigd Koninkrijk, met een gemiddelde score van 7.8/10. Het best beoordeelde gerecht is Mousse au chocolat, met een 9.8/10 uit 1 review. Critici beoordelen ook Laksa, Pistache Koekje en Roerei hoog. Banana Tree Oxford is de best beoordeelde plek, met een 9.5/10 uit 1 review; het topgerecht daar is Laksa. De meeste activiteit is in Groot-Londen en Manchester. De laatste review werd geplaatst op 12 november 2025.
Wat zijn de beste gerechten in Verenigd Koninkrijk?
Mousse au chocolat9.791 beoordeling2
Laksa9.541 beoordeling3
Pistache Koekje9.501 beoordeling4
Roerei9.461 beoordeling5
Chocolade Macaronado8.751 beoordeling6
Black Truffle Pasta8.581 beoordeling7
Develi Pide8.421 beoordeling8
Gegrilde Octopus8.421 beoordeling9
Courgette Beignets8.331 beoordeling10
Vis en chips8.291 beoordeling11
Lams Tandır7.631 beoordeling12
Lams Shish7.421 beoordelingWaar eet je het best in Verenigd Koninkrijk?
| Rang | Plek | Score |
|---|---|---|
| 1 | Banana Tree Oxford Topgerecht: Laksa | 9.541 beoordeling |
| 2 | Ana’s Deli and Cafe Topgerecht: Pistache Koekje | 9.482 beoordelingen |
| 3 | Fred Bakery Holborn Topgerecht: Chocolade Macaronado | 8.751 beoordeling |
| 4 | The Lucas Arms Topgerecht: Vis en chips | 8.291 beoordeling |
| 5 | CERU Farringdon Topgerecht: Mousse au chocolat | 8.274 beoordelingen |
| 6 | FIRIN Topgerecht: Develi Pide | 8.032 beoordelingen |
| 7 | Faros Holborn Topgerecht: Black Truffle Pasta | 7.462 beoordelingen |
| 8 | LEYDI Topgerecht: Lams Shish | 7.421 beoordeling |
| 9 | Dishoom Manchester Topgerecht: Kip Ruby | 7.291 beoordeling |
| 10 | OKAN SOUTHBANK Topgerecht: Okonomiyaki | 5.921 beoordeling |
Welke delen van Verenigd Koninkrijk moet je ontdekken?
Wat zeggen critici over eten in Verenigd Koninkrijk?
Dishoom's Ruby Chicken. Als je het kent, dan weet je het. Als je het nog niet kent, dan MOET je het proberen. Zelfs als je niet van de Indiase keuken houdt, zul je de rijke en romige smaken van dit waanzinnig lekkere gerecht zeker niet vies vinden. Je kunt er gewoon niet mee de mist in gaan.
Perfect pittig en smaakvol. Je zou het kunnen omschrijven als het ultieme middel tegen een kater. Alleen al voor dit gerecht is een bezoek aan de restaurantketen Banana Tree de moeite waard. Combineert even goed met tofu, kip of garnalen.
Het was perfect gemarineerd en zacht, maar dit gerecht heeft absoluut een zoutprobleem. De wrap onderin was lekker, maar had per portie wel iets groter gemogen.
Ik moet zeggen dat één van de beste mousses die ik ooit heb gegeten, er een is met pure chocolade en tahin, geserveerd met gekristalliseerde gemberstukjes. De presentatie van het dessert in een Turkse koffiemok is een leuke touch!
De knolselderijpuree op de bodem was smakelijk en een leuke toevoeging. De octopus vond ik ook lekker, maar voor de portie die je krijgt is dit gerecht te duur.
Veelgestelde vragen
- Wat is het best beoordeelde gerecht in Verenigd Koninkrijk?
- Op BiteCritic is Mousse au chocolat het best beoordeelde gerecht in Verenigd Koninkrijk, met een score van 9.8/10 uit 1 review.
- Welk restaurant in Verenigd Koninkrijk heeft de best beoordeelde gerechten?
- Banana Tree Oxford heeft tot nu toe de hoogste gerechtscore: 9.5/10 uit 1 review.
- Hoeveel plekken in Verenigd Koninkrijk zijn beoordeeld op BiteCritic?
- 12 plekken in Verenigd Koninkrijk hebben minstens één gerechtreview op BiteCritic (18 in totaal).

Deel je smaak!

Deel je foodkaart!
