Ik vond de smaak van de chocoladecrème binnenin lekker, niet te zoet, en het gebak zelf is erg zacht en smaakvol. Het enige nadeel is dat ze alles met pakjes serveren, inclusief koffie. Als ik ga zitten, zou ik een goed bord en een kopje moeten krijgen😊
Wat eet je in Groot-Londen?
BiteCritic-critici plaatsten 16 gerechtreviews in Groot-Londen, met een gemiddelde score van 7.7/10. Het best beoordeelde gerecht is Mousse au chocolat, met een 9.8/10 uit 1 review. Critici beoordelen ook Pistache Koekje, Roerei en Chocolade Macaronado hoog. Ana’s Deli and Cafe is de best beoordeelde plek, met gemiddeld een 9.5/10 uit 2 reviews; het topgerecht daar is Pistache Koekje. De meeste activiteit is in Camden. De laatste review werd geplaatst op 12 november 2025.
Wat zijn de beste gerechten in Groot-Londen?
Mousse au chocolat9.791 beoordeling2
Pistache Koekje9.501 beoordeling3
Roerei9.461 beoordeling4
Chocolade Macaronado8.751 beoordeling5
Black Truffle Pasta8.581 beoordeling6
Develi Pide8.421 beoordeling7
Gegrilde Octopus8.421 beoordeling8
Courgette Beignets8.331 beoordeling9
Vis en chips8.291 beoordeling10
Lams Tandır7.631 beoordeling11
Lams Shish7.421 beoordeling12
Artisjoksalade6.541 beoordelingWaar eet je het best in Groot-Londen?
| Rang | Plek | Score |
|---|---|---|
| 1 | Ana’s Deli and Cafe Topgerecht: Pistache Koekje | 9.482 beoordelingen |
| 2 | Fred Bakery Holborn Topgerecht: Chocolade Macaronado | 8.751 beoordeling |
| 3 | The Lucas Arms Topgerecht: Vis en chips | 8.291 beoordeling |
| 4 | CERU Farringdon Topgerecht: Mousse au chocolat | 8.274 beoordelingen |
| 5 | FIRIN Topgerecht: Develi Pide | 8.032 beoordelingen |
| 6 | Faros Holborn Topgerecht: Black Truffle Pasta | 7.462 beoordelingen |
| 7 | LEYDI Topgerecht: Lams Shish | 7.421 beoordeling |
| 8 | OKAN SOUTHBANK Topgerecht: Okonomiyaki | 5.921 beoordeling |
| 9 | Fiena Café Topgerecht: Engels ontbijt | 5.171 beoordeling |
| 10 | Tongue & Brisket Topgerecht: Borst | 5.041 beoordeling |
Welke delen van Groot-Londen moet je ontdekken?
Wat zeggen critici over eten in Groot-Londen?
Het was perfect gemarineerd en zacht, maar dit gerecht heeft absoluut een zoutprobleem. De wrap onderin was lekker, maar had per portie wel iets groter gemogen.
Ik moet zeggen dat één van de beste mousses die ik ooit heb gegeten, er een is met pure chocolade en tahin, geserveerd met gekristalliseerde gemberstukjes. De presentatie van het dessert in een Turkse koffiemok is een leuke touch!
De knolselderijpuree op de bodem was smakelijk en een leuke toevoeging. De octopus vond ik ook lekker, maar voor de portie die je krijgt is dit gerecht te duur.
Warme salade, erg lekkere artisjokken en dressing. Ik moet wel zeggen dat er voor een artisjoksalade te veel sperziebonen in zaten.
Het werd geserveerd met yoghurt en dille, was erg lekker, het was warm en echt een lekker voorgerecht.
Veelgestelde vragen
- Wat is het best beoordeelde gerecht in Groot-Londen?
- Op BiteCritic is Mousse au chocolat het best beoordeelde gerecht in Groot-Londen, met een score van 9.8/10 uit 1 review.
- Welk restaurant in Groot-Londen heeft de best beoordeelde gerechten?
- Ana’s Deli and Cafe heeft tot nu toe de hoogste gerechtscore: gemiddeld 9.5/10 uit 2 reviews.
- Hoeveel plekken in Groot-Londen zijn beoordeeld op BiteCritic?
- 10 plekken in Groot-Londen hebben minstens één gerechtreview op BiteCritic (16 in totaal).
Meer te ontdekken in Verenigd Koninkrijk

Deel je smaak!

Deel je foodkaart!
