Na Bushmills wilde ik single malt proberen en Red Bresat is fascinerend. Ik ga zeker nog eens langs.
Wat eet je in Duitsland?
BiteCritic-critici plaatsten 23 gerechtreviews in Duitsland, met een gemiddelde score van 8.0/10. Het best beoordeelde gerecht is Ramen, met een 10.0/10 uit 1 review. Critici beoordelen ook Plov, Redbreast 12 en Guiness hoog. Umami Ramen Stuttgart is de best beoordeelde plek, met een 10.0/10 uit 1 review; het topgerecht daar is Ramen. De meeste activiteit is in Berlijn en Keulen. De laatste review werd geplaatst op 29 september 2026.
Wat zijn de beste gerechten in Duitsland?
Ramen101 beoordeling2
Plov9.061 beoordeling3
Redbreast 128.991 beoordeling4
Guiness8.991 beoordeling5
Pulled beef van runderborst8.751 beoordeling6
Buuz8.461 beoordeling7
Döner kebab8.334 beoordelingen8
Hunkar beğendi8.171 beoordeling9
Gevulde Aubergine (Patlıcan Dolması)81 beoordeling10
Hamburger7.003 beoordelingen11
Steak-frites7.832 beoordelingen12
Kolla7.541 beoordelingWaar eet je het best in Duitsland?
| Rang | Plek | Score |
|---|---|---|
| 1 | Umami Ramen Stuttgart Topgerecht: Ramen | 101 beoordeling |
| 2 | Taste of Samarkand Topgerecht: Plov | 9.061 beoordeling |
| 3 | BLOCK HOUSE Mannheim Topgerecht: Steak-frites | 91 beoordeling |
| 4 | Shamrock Irish Bar & Restaurant Topgerecht: Redbreast 12 | 8.992 beoordelingen |
| 5 | Golt'z Kebap Topgerecht: Döner kebab | 8.961 beoordeling |
| 6 | Zum Elefanten Topgerecht: Hamburger | 8.791 beoordeling |
| 7 | Ewig Freunde Topgerecht: Pulled beef van runderborst | 8.751 beoordeling |
| 8 | Happy momo Topgerecht: Buuz | 8.461 beoordeling |
| 9 | Mangal Döner X Lukas Podolski Topgerecht: Döner kebab | 8.182 beoordelingen |
| 10 | Dieffenbachstraße 52 Topgerecht: Hunkar beğendi | 8.171 beoordeling |
Welke delen van Duitsland moet je ontdekken?
Wat zeggen critici over eten in Duitsland?
Guinness is mijn lieveling en het drinken ervan "vom Fass" is de beste manier. Ik raad deze ervaring iedereen aan.
Ik koos het menu; allereerst waren de frietjes heerlijk, ze waren zacht maar erg zout. De burger was uitstekend; de manier waarop ze het vlees plat hadden gesneden en dun hadden uitgespreid, versterkte de smaak. De portie was ruim voldoende. Ik raad het zeker aan.
Ik koos een croissant met kaas, maar die was koud, dus ik zou hem niet aanraden als hij niet vers is. Hij was niet erg knapperig; het was gewoon een gewone croissant.
Ik heb hier dus allerlei gerechten geprobeerd, en ik dacht dat ik ook de lokale specialiteit zou proberen, dus ik heb ook de Pommes Box besteld, maar die viel me tegen. Het zag er niet erg aantrekkelijk uit, het vulde helemaal niet en de aardappelen waren veel te heet, ik verbrandde mijn mond. De smaak was op zich wel goed, maar ik zou iedereen die hier komt aanraden om gewoon brooddöner te bestellen.
We bestelden hem terwijl we bier dronken; hij was vers en de kaas was lekker, maar het was gewoon een doorsnee pizza van een doorsnee pizzeria. De eigenaar was een aardige kerel, groetjes aan hem!
Veelgestelde vragen
- Wat is het best beoordeelde gerecht in Duitsland?
- Op BiteCritic is Ramen het best beoordeelde gerecht in Duitsland, met een score van 10.0/10 uit 1 review.
- Welk restaurant in Duitsland heeft de best beoordeelde gerechten?
- Umami Ramen Stuttgart heeft tot nu toe de hoogste gerechtscore: 10.0/10 uit 1 review.
- Hoeveel plekken in Duitsland zijn beoordeeld op BiteCritic?
- 21 plekken in Duitsland hebben minstens één gerechtreview op BiteCritic (23 in totaal).

Deel je smaak!

Deel je foodkaart!
