Helaas is het niet zo bijzonder. Het kan niet tippen aan de Zero Zero in Amsterdam. Het brood is hard en zout, en de saus is te dik, waardoor de kaas en het vlees erin overheerst worden. Mijn suggestie aan de chef is om het brood wat zachter te maken, zodat je er makkelijker in kunt bijten. Het hoeft niet zo knapperig te zijn. De ingrediënten zijn van goede kwaliteit, maar het brood is niet lekker.
Wat eet je in Nederland?
BiteCritic-critici plaatsten 125 gerechtreviews in Nederland, met een gemiddelde score van 7.1/10. Het best beoordeelde gerecht is Chocolate chip cookie, met een 9.8/10 uit 1 review. Critici beoordelen ook Manti, Fine Dining en Geshredde Burger (Tiftik) hoog. Van Stapele Koekmakerij is de best beoordeelde plek, met een 9.8/10 uit 1 review; het topgerecht daar is Chocolate chip cookie. De meeste activiteit is in Amsterdam en Haarlem. De laatste review werd geplaatst op 24 oktober 2026.
Wat zijn de beste gerechten in Nederland?
Chocolate chip cookie9.781 beoordeling2
Manti9.711 beoordeling3
Fine Dining9.401 beoordeling4
Geshredde Burger (Tiftik)9.292 beoordelingen5
Lahmacun9.291 beoordeling6
Roerei9.182 beoordelingen7
Cağ kebabı9.171 beoordeling8
Sucuk Pide9.131 beoordeling9
Pizza Napoletana9.062 beoordelingen10
Kokoreç8.961 beoordeling11
Ossenhaas8.961 beoordeling12
Korte ribben8.921 beoordelingWaar eet je het best in Nederland?
| Rang | Plek | Score |
|---|---|---|
| 1 | Van Stapele Koekmakerij Topgerecht: Chocolate chip cookie | 9.781 beoordeling |
| 2 | Aan de Poel Topgerecht: Fine Dining | 9.401 beoordeling |
| 3 | Benji's Topgerecht: Roerei | 9.361 beoordeling |
| 4 | Gusto Lahmacun Topgerecht: Lahmacun | 9.292 beoordelingen |
| 5 | Pierre's Chocolate Topgerecht: Gelato al pistacchio | 9.251 beoordeling |
| 6 | Piccolo Forno Topgerecht: Pizza Napoletana | 9.062 beoordelingen |
| 7 | Loetje Amsterdam aan 't IJ Topgerecht: Entrecote | 8.961 beoordeling |
| 8 | Cannibale Royale du Nord Topgerecht: Korte ribben | 8.921 beoordeling |
| 9 | Fabel Friet Runstraat Topgerecht: Friet | 8.861 beoordeling |
| 10 | Vishandel De Poort Topgerecht: Hamsi tava | 8.791 beoordeling |
Welke delen van Nederland moet je ontdekken?
Wat zeggen critici over eten in Nederland?
Het is een redelijk gerecht. De saus is te dik door de tomatenpuree en het vlees blijft vezelig. De chef moet deze saus echt aanpassen; hoewel het vlees van hoge kwaliteit is, overheerst de saus de smaak. Het wordt mals en warm geserveerd, maar door de vezelige textuur kun je het niet opeten. Ik zal het waarschijnlijk niet nog eens bestellen totdat het recept is aangepast.
Een heerlijk mals gerecht. Het wordt warm geserveerd en ik eet het elke keer als ik er ben. Omdat het vlees stevig en mager is, kun je er niet te veel van eten. Meestal is één portie genoeg voor twee personen. Hoewel er wat weinig zout in zit, verandert de smaak niet als we er zelf wat zout aan toevoegen. Het wordt geserveerd met een standaard bulgurschotel en een kleine portie vleeswaren. Ik denk dat dit het eerste gerecht is dat je hier zonder aarzeling zou bestellen.
Gewoon perfect! Bijna net zo lekker als bij mijn moeder. Romige pudding, goed gekookte rijst, een licht aangebrande bovenkant en precies de juiste zoetheid, niet te veel en niet te weinig. Ik heb er wel vijf van gegeten...
Zachte textuur, evenwichtige smaak, niet te zoet. Ik zou er makkelijk 2-3 van kunnen eten.
De smaak, het aroma en de kruiden waren uitstekend. Er zat veel vlees in en het was perfect gaar, het smolt in je mond. Dit is mijn favoriete soep.
Veelgestelde vragen
- Wat is het best beoordeelde gerecht in Nederland?
- Op BiteCritic is Chocolate chip cookie het best beoordeelde gerecht in Nederland, met een score van 9.8/10 uit 1 review.
- Welk restaurant in Nederland heeft de best beoordeelde gerechten?
- Van Stapele Koekmakerij heeft tot nu toe de hoogste gerechtscore: 9.8/10 uit 1 review.
- Hoeveel plekken in Nederland zijn beoordeeld op BiteCritic?
- 71 plekken in Nederland hebben minstens één gerechtreview op BiteCritic (125 in totaal).

Deel je smaak!

Deel je foodkaart!
