Helaas is het niet zo bijzonder. Het kan niet tippen aan de Zero Zero in Amsterdam. Het brood is hard en zout, en de saus is te dik, waardoor de kaas en het vlees erin overheerst worden. Mijn suggestie aan de chef is om het brood wat zachter te maken, zodat je er makkelijker in kunt bijten. Het hoeft niet zo knapperig te zijn. De ingrediënten zijn van goede kwaliteit, maar het brood is niet lekker.
Wat eet je in Haarlem?
BiteCritic-critici plaatsten 42 gerechtreviews in Haarlem, met een gemiddelde score van 6.9/10. Het best beoordeelde gerecht is Lahmacun, met een 9.3/10 uit 1 review. Critici beoordelen ook Rijstpudding, Gelato al pistacchio en Pizza Napoletana hoog. Gusto Lahmacun is de best beoordeelde plek, met gemiddeld een 9.3/10 uit 2 reviews; het topgerecht daar is Lahmacun. De laatste review werd geplaatst op 24 oktober 2026.
Wat zijn de beste gerechten in Haarlem?
Lahmacun9.291 beoordeling2
Rijstpudding9.281 beoordeling3
Gelato al pistacchio9.251 beoordeling4
Pizza Napoletana9.062 beoordelingen5
Roerei91 beoordeling6
Hamsi tava8.791 beoordeling7
Bananenbrood8.291 beoordeling8
Pastel de nata8.291 beoordeling9
Ontbijtsandwich8.291 beoordeling10
Carpaccio Broodje8.081 beoordeling11
Eieren Florentijns8.043 beoordelingen12
Cruffin81 beoordelingWaar eet je het best in Haarlem?
| Rang | Plek | Score |
|---|---|---|
| 1 | Gusto Lahmacun Topgerecht: Lahmacun | 9.292 beoordelingen |
| 2 | Pierre's Chocolate Topgerecht: Gelato al pistacchio | 9.251 beoordeling |
| 3 | Piccolo Forno Topgerecht: Pizza Napoletana | 9.062 beoordelingen |
| 4 | Vishandel De Poort Topgerecht: Hamsi tava | 8.791 beoordeling |
| 5 | A Loja Portugese Delicatessen Haarlem Topgerecht: Pastel de nata | 8.291 beoordeling |
| 6 | Jules coffee & concept Topgerecht: Croissant | 8.171 beoordeling |
| 7 | Mogador Cafe Topgerecht: Bananenbrood | 8.142 beoordelingen |
| 8 | Nancy's Haarlem Topgerecht: Carpaccio Broodje | 7.672 beoordelingen |
| 9 | Frenchie Restaurant Topgerecht: Ontbijtsandwich | 7.364 beoordelingen |
| 10 | PIP Deli Topgerecht: Roerei | 6.988 beoordelingen |
Wat zeggen critici over eten in Haarlem?
Gewoon perfect! Bijna net zo lekker als bij mijn moeder. Romige pudding, goed gekookte rijst, een licht aangebrande bovenkant en precies de juiste zoetheid, niet te veel en niet te weinig. Ik heb er wel vijf van gegeten...
Dit was de slechtste gefrituurde garnalen die ik ooit heb gegeten. De saus was ook vreselijk. Haal dit gerecht alsjeblieft van de menukaart en blijf lekker bier serveren.
Een vreemde manier om kipnuggets op een donut te proberen. De donuts waren trouwens ook besmeerd met een zoete chilisaus. In de spuit die je ziet, zat ahornsiroop. Al met al was het veel te zoet.
Een gewone Angusburger met tomaten en gekarameliseerde uien. Voor een goede burger heb je goed vlees en goed brood nodig. Het vlees was weliswaar lekker, maar te gaar. "Well" was prima, maar de ober vroeg er niet eens naar. Het brood was niets bijzonders. De uien waren lekker en smaakvol. Maar voor een burger van 20 euro vond ik het resultaat niet acceptabel.
Lekkere hamburger. Het vlees was medium gebakken, de serveerster vroeg niet wat ik lekker vond. Er kwam veel vleessap uit de burger, ze hadden het vlees wat meer kunnen koelen. Over het algemeen smaakte het vlees goed. Er zaten oesterzwammen op, die ik erg lekker vond, en ze waren gegrild. De frietjes zaten er niet bij.
Veelgestelde vragen
- Wat is het best beoordeelde gerecht in Haarlem?
- Op BiteCritic is Lahmacun het best beoordeelde gerecht in Haarlem, met een score van 9.3/10 uit 1 review.
- Welk restaurant in Haarlem heeft de best beoordeelde gerechten?
- Gusto Lahmacun heeft tot nu toe de hoogste gerechtscore: gemiddeld 9.3/10 uit 2 reviews.
- Hoeveel plekken in Haarlem zijn beoordeeld op BiteCritic?
- 23 plekken in Haarlem hebben minstens één gerechtreview op BiteCritic (42 in totaal).
Meer te ontdekken in Nederland

Deel je smaak!

Deel je foodkaart!
