Het is een redelijk gerecht. De saus is te dik door de tomatenpuree en het vlees blijft vezelig. De chef moet deze saus echt aanpassen; hoewel het vlees van hoge kwaliteit is, overheerst de saus de smaak. Het wordt mals en warm geserveerd, maar door de vezelige textuur kun je het niet opeten. Ik zal het waarschijnlijk niet nog eens bestellen totdat het recept is aangepast.
Wat eet je in Amsterdam?
BiteCritic-critici plaatsten 70 gerechtreviews in Amsterdam, met een gemiddelde score van 7.2/10. Het best beoordeelde gerecht is Chocolate chip cookie, met een 9.8/10 uit 1 review. Critici beoordelen ook Manti, Roerei en Geshredde Burger (Tiftik) hoog. Van Stapele Koekmakerij is de best beoordeelde plek, met een 9.8/10 uit 1 review; het topgerecht daar is Chocolate chip cookie. De meeste activiteit is in West en Centrum. De laatste review werd geplaatst op 24 oktober 2026.
Wat zijn de beste gerechten in Amsterdam?
Chocolate chip cookie9.781 beoordeling2
Manti9.711 beoordeling3
Roerei9.361 beoordeling4
Geshredde Burger (Tiftik)9.292 beoordelingen5
Sucuk Pide9.131 beoordeling6
Kokoreç8.961 beoordeling7
Entrecote8.961 beoordeling8
Ossenhaas8.961 beoordeling9
Korte ribben8.921 beoordeling10
Kuzu Kaburga8.851 beoordeling12
Langzaam geroosterd rundvlees op toast8.831 beoordelingWaar eet je het best in Amsterdam?
| Rang | Plek | Score |
|---|---|---|
| 1 | Van Stapele Koekmakerij Topgerecht: Chocolate chip cookie | 9.781 beoordeling |
| 2 | Benji's Topgerecht: Roerei | 9.361 beoordeling |
| 3 | Loetje Amsterdam aan 't IJ Topgerecht: Entrecote | 8.961 beoordeling |
| 4 | Cannibale Royale du Nord Topgerecht: Korte ribben | 8.921 beoordeling |
| 5 | Fabel Friet Runstraat Topgerecht: Friet | 8.861 beoordeling |
| 6 | Orontes West - Turks Restaurant Amsterdam - Mediterraans Restaurant Amsterdam Topgerecht: Pittige ezme | 8.781 beoordeling |
| 7 | Mr. Meat Steakhouse Topgerecht: Ossenhaas | 8.772 beoordelingen |
| 8 | No Man's Art Gallery & de bar Topgerecht: Varkenshaas sandwich | 8.691 beoordeling |
| 9 | Restaurant De Belhamel Topgerecht: Ravioli | 8.581 beoordeling |
| 10 | Pide Dünyasi Topgerecht: Rijstpudding | 8.491 beoordeling |
Welke delen van Amsterdam moet je ontdekken?
Wat zeggen critici over eten in Amsterdam?
Een heerlijk mals gerecht. Het wordt warm geserveerd en ik eet het elke keer als ik er ben. Omdat het vlees stevig en mager is, kun je er niet te veel van eten. Meestal is één portie genoeg voor twee personen. Hoewel er wat weinig zout in zit, verandert de smaak niet als we er zelf wat zout aan toevoegen. Het wordt geserveerd met een standaard bulgurschotel en een kleine portie vleeswaren. Ik denk dat dit het eerste gerecht is dat je hier zonder aarzeling zou bestellen.
Zachte textuur, evenwichtige smaak, niet te zoet. Ik zou er makkelijk 2-3 van kunnen eten.
De smaak, het aroma en de kruiden waren uitstekend. Er zat veel vlees in en het was perfect gaar, het smolt in je mond. Dit is mijn favoriete soep.
Wauw wauw wauw. Ik vond dit simpele gerecht echt heerlijk. Een lekker zoet broodje, gekarameliseerde uien, spek en roerei maakten mijn ochtend helemaal goed. Met een lekkere flat white erbij was het perfect.
Een prima ontbijt. Het varkensvlees was perfect gebakken, de saus en het brood pasten er goed bij. Ook de groentemix vond ik lekker. Ik zat er goed vol van, een aanrader!
Veelgestelde vragen
- Wat is het best beoordeelde gerecht in Amsterdam?
- Op BiteCritic is Chocolate chip cookie het best beoordeelde gerecht in Amsterdam, met een score van 9.8/10 uit 1 review.
- Welk restaurant in Amsterdam heeft de best beoordeelde gerechten?
- Van Stapele Koekmakerij heeft tot nu toe de hoogste gerechtscore: 9.8/10 uit 1 review.
- Hoeveel plekken in Amsterdam zijn beoordeeld op BiteCritic?
- 38 plekken in Amsterdam hebben minstens één gerechtreview op BiteCritic (70 in totaal).
Meer te ontdekken in Nederland

Deel je smaak!

Deel je foodkaart!
