Zachte textuur, evenwichtige smaak, niet te zoet. Ik zou er makkelijk 2-3 van kunnen eten.
Wat eet je in West?
BiteCritic-critici plaatsten 22 gerechtreviews in West, met een gemiddelde score van 7.0/10. Het best beoordeelde gerecht is Manti, met een 9.7/10 uit 1 review. Critici beoordelen ook Geshredde Burger (Tiftik), Langzaam geroosterd rundvlees op toast en Pittige ezme hoog. Orontes West - Turks Restaurant Amsterdam - Mediterraans Restaurant Amsterdam is de best beoordeelde plek, met een 8.8/10 uit 1 review; het topgerecht daar is Pittige ezme. De laatste review werd geplaatst op 8 oktober 2026.
Wat zijn de beste gerechten in West?
Manti9.711 beoordeling2
Geshredde Burger (Tiftik)9.292 beoordelingen3
Langzaam geroosterd rundvlees op toast8.831 beoordeling4
Pittige ezme8.781 beoordeling5
Kelle paça soep8.741 beoordeling6
Varkenshaas sandwich8.691 beoordeling7
Rijstpudding8.491 beoordeling8
Islak-hamburger8.291 beoordeling9
Çilbir8.291 beoordeling10
Döner kebab7.381 beoordeling11
Smoked Beef Toast6.541 beoordeling12
Focaccia6.131 beoordelingWaar eet je het best in West?
| Rang | Plek | Score |
|---|---|---|
| 1 | Orontes West - Turks Restaurant Amsterdam - Mediterraans Restaurant Amsterdam Topgerecht: Pittige ezme | 8.781 beoordeling |
| 2 | No Man's Art Gallery & de bar Topgerecht: Varkenshaas sandwich | 8.691 beoordeling |
| 3 | Pide Dünyasi Topgerecht: Rijstpudding | 8.491 beoordeling |
| 4 | Belly Pepper Topgerecht: Manti | 8.175 beoordelingen |
| 5 | Atilla Turkish Cuisine Topgerecht: Kelle paça soep | 8.062 beoordelingen |
| 6 | Gorgo Lunchroom Topgerecht: Langzaam geroosterd rundvlees op toast | 7.113 beoordelingen |
| 7 | Beré Nali Amsterdam Topgerecht: Islak-hamburger | 6.712 beoordelingen |
| 8 | Ulmus Bakery Topgerecht: Focaccia | 6.131 beoordeling |
| 9 | Salvo Topgerecht: Wienerbrood | 5.035 beoordelingen |
| 10 | Mabell Topgerecht: Sucuklu Tost | 4.081 beoordeling |
Wat zeggen critici over eten in West?
De smaak, het aroma en de kruiden waren uitstekend. Er zat veel vlees in en het was perfect gaar, het smolt in je mond. Dit is mijn favoriete soep.
Een prima ontbijt. Het varkensvlees was perfect gebakken, de saus en het brood pasten er goed bij. Ook de groentemix vond ik lekker. Ik zat er goed vol van, een aanrader!
Een prachtig bereide, pittige peperpasta, precies de juiste hoeveelheid pittigheid, met perfect gesneden paprika's en tomaten – een werkelijk heerlijke spread. Geserveerd met warm brood, wat wil ik nog meer bij mijn raki?
Waar moet ik beginnen? Een armzalig broodje, een restje van gisteren. Pittige, maar vreemd smakende sucuk en kaas van slechte kwaliteit. Ik snap niet hoe deze plek een score van 4,8 uit 5 kan krijgen op Google Maps.
Knapperig brood, gesmolten kaas en warm geserveerd. Het had beter gekund met minder tomatenpuree. Maar mijn grootste bezwaar was het zout. Te veel zout van de tomatenpuree, het gerookte rundvlees, de kaas en de zoutjes bovenop het brood. Vraag de chef om er geen zout op te doen.
Veelgestelde vragen
- Wat is het best beoordeelde gerecht in West?
- Op BiteCritic is Manti het best beoordeelde gerecht in West, met een score van 9.7/10 uit 1 review.
- Welk restaurant in West heeft de best beoordeelde gerechten?
- Orontes West - Turks Restaurant Amsterdam - Mediterraans Restaurant Amsterdam heeft tot nu toe de hoogste gerechtscore: 8.8/10 uit 1 review.
- Hoeveel plekken in West zijn beoordeeld op BiteCritic?
- 10 plekken in West hebben minstens één gerechtreview op BiteCritic (22 in totaal).
Meer te ontdekken in Amsterdam

Deel je smaak!

Deel je foodkaart!
