Niets bijzonders. Gewoon gebakken aardappelen met hete saus. Ze hadden het ook met boter, tijm en knoflook kunnen bereiden. Haal de saus er alsjeblieft af.
Wat eet je in Centrum?
BiteCritic-critici plaatsten 17 gerechtreviews in Centrum, met een gemiddelde score van 7.2/10. Het best beoordeelde gerecht is Chocolate chip cookie, met een 9.8/10 uit 1 review. Critici beoordelen ook Ossenhaas, Friet en Hamburger hoog. Van Stapele Koekmakerij is de best beoordeelde plek, met een 9.8/10 uit 1 review; het topgerecht daar is Chocolate chip cookie. De laatste review werd geplaatst op 18 juli 2026.
Wat zijn de beste gerechten in Centrum?
Chocolate chip cookie9.781 beoordeling2
Ossenhaas8.961 beoordeling3
Hamburger8.581 beoordeling5
Ravioli8.581 beoordeling6
Eieren Benedict8.541 beoordeling7
Jamón ibérico8.191 beoordeling8
Baskische Cheesecake7.961 beoordeling9
Pizza's7.361 beoordeling10
Appeltaart7.081 beoordeling11
Deep Fried Anchioves6.531 beoordeling12
Empanada's6.281 beoordelingWaar eet je het best in Centrum?
| Rang | Plek | Score |
|---|---|---|
| 1 | Van Stapele Koekmakerij Topgerecht: Chocolate chip cookie | 9.781 beoordeling |
| 2 | Fabel Friet Runstraat Topgerecht: Friet | 8.861 beoordeling |
| 3 | Mr. Meat Steakhouse Topgerecht: Ossenhaas | 8.772 beoordelingen |
| 4 | Restaurant De Belhamel Topgerecht: Ravioli | 8.581 beoordeling |
| 5 | Cheesecake Project Topgerecht: Baskische Cheesecake | 7.961 beoordeling |
| 6 | Bella ciao Amsterdam Topgerecht: Pizza's | 7.361 beoordeling |
| 7 | The Papeneiland Café Topgerecht: Appeltaart | 7.081 beoordeling |
| 8 | Snob Amsterdam Topgerecht: Eieren Benedict | 6.473 beoordelingen |
| 9 | Pata Negra Topgerecht: Jamón ibérico | 6.424 beoordelingen |
| 10 | Margo's Amsterdam Topgerecht: Wienerbrood | 5.581 beoordeling |
Wat zeggen critici over eten in Centrum?
Goed bereid. Warm geserveerd. Ze waren wel een beetje traag. Ze serveren het warm met kop en staart. Lekker, maar ik heb wel eens beter gegeten.
Empanada's met vlees en een pittige smaak. Met augurken erin. Een lekkere zwarte pepertoets. Ik vond de smaak van het brood niet lekker, er zat te veel olie in. Relatief klein vergeleken met andere empanada's die ik tot nu toe heb gegeten.
Heerlijk vleeswaren. Vers gesneden van de bout en smaakt fantastisch bij bier. De verhouding tussen vet en vlees is goed, en het ruikt lekker.
Dit zijn zonder twijfel de lekkerste koekjes die ik ooit heb gegeten, de chocolade in het midden is ongelooflijk. We betaalden 15 euro voor 6 stuks, maar als je ze in bulk koopt, is het goedkoper. Ik kan ze van harte aanbevelen.
Ik koos de pizza met heerlijk vlees en barbecuesaus; normaal vind ik barbecuesaus te zwaar en ben ik er niet zo dol op, maar deze was precies goed. Het brood was goed gebakken en heerlijk, en de champignons waren ook lekker.
Veelgestelde vragen
- Wat is het best beoordeelde gerecht in Centrum?
- Op BiteCritic is Chocolate chip cookie het best beoordeelde gerecht in Centrum, met een score van 9.8/10 uit 1 review.
- Welk restaurant in Centrum heeft de best beoordeelde gerechten?
- Van Stapele Koekmakerij heeft tot nu toe de hoogste gerechtscore: 9.8/10 uit 1 review.
- Hoeveel plekken in Centrum zijn beoordeeld op BiteCritic?
- 11 plekken in Centrum hebben minstens één gerechtreview op BiteCritic (17 in totaal).
Meer te ontdekken in Amsterdam

Deel je smaak!

Deel je foodkaart!
