De ansjovis was heerlijk, de portie was royaal, de voorgerechten waren smakelijk, de vis was vers en goed bereid. Ik ga er zeker af en toe eten.
Wat eet je in Balıkesir?
BiteCritic-critici plaatsten 18 gerechtreviews in Balıkesir, met een gemiddelde score van 7.2/10. Het best beoordeelde gerecht is Tahinli sütlaç, met een 9.0/10 uit 1 review. Critici beoordelen ook Lamsschenkel, Trifle en Melk Helva hoog. Bahar Lokantası ( Yeni ) is de best beoordeelde plek, met een 9.0/10 uit 1 review; het topgerecht daar is Tahinli sütlaç. De meeste activiteit is in Altıeylül en Karesi. De laatste review werd geplaatst op 20 oktober 2026.
Wat zijn de beste gerechten in Balıkesir?
Tahinli sütlaç9.031 beoordeling2
Lamsschenkel8.831 beoordeling3
Trifle8.711 beoordeling4
Melk Helva8.251 beoordeling5
Hamsi tava8.161 beoordeling6
Sucuk-broodje7.971 beoordeling7
Kipburger7.291 beoordeling8
Terme Pidesi7.171 beoordeling9
Kokoreç7.063 beoordelingen10
Gemengde Grill6.961 beoordeling11
Lahmacun6.382 beoordelingen12
Antakya künefesi6.181 beoordelingWaar eet je het best in Balıkesir?
| Rang | Plek | Score |
|---|---|---|
| 1 | Bahar Lokantası ( Yeni ) Topgerecht: Tahinli sütlaç | 9.031 beoordeling |
| 2 | Hacının Yeri Çınar Altı Kokoreççisi Topgerecht: Kokoreç | 91 beoordeling |
| 3 | Keyf ET Balıkesir Topgerecht: Lamsschenkel | 8.831 beoordeling |
| 4 | D' Milagro Cakery Topgerecht: Trifle | 8.711 beoordeling |
| 5 | Acar Köşe Çorbacısı Topgerecht: Melk Helva | 8.251 beoordeling |
| 6 | Ganita Balık Topgerecht: Hamsi tava | 8.161 beoordeling |
| 7 | Aslan Susurluk Kuzu Kokoreç Topgerecht: Sucuk-broodje | 7.971 beoordeling |
| 8 | Meşhur Lahmacun Salonu Topgerecht: Lahmacun | 7.751 beoordeling |
| 9 | Etçi Kasap Restaurant Topgerecht: Gemengde Grill | 6.961 beoordeling |
| 10 | BECky Meal And Coffee House Topgerecht: Kipburger | 6.272 beoordelingen |
Welke delen van Balıkesir moet je ontdekken?
Wat zeggen critici over eten in Balıkesir?
Ik had een kunefe besteld met half pistache en half kaas, maar het was gewoon een simpele kunefe, niets bijzonders. Er zat maar weinig pistache en kaas in, en er zaten ook maar heel weinig extraatjes bij, vandaar de aftrek van punten.
Het was een heerlijke worstsandwich. Het eten was sappig, niet droog. Het brood en de worstjes waren perfect gebakken. De uien hadden iets meer smaak mogen hebben. De augurken waren ook lekker. Ik weet niet of de worst van rundvlees of kip was, maar hij was goed. Ik heb driekwart van een portie gegeten en zat vol, maar ik kreeg er wel erg veel dorst van. Je kon met de verkoper praten over de gevaren van roken.
Tijdens het eten in een lokaal restaurantje zag ik dit product in de koelkast staan, en op dat moment wilde ik niets liever dan dit. Ik had geen idee wat het was. Zodra ik klaar was met eten, bestelde ik het. Het bleek tahinrijstpudding te zijn. Ik proefde het voor het eerst en het was heerlijk. Het smaakte naar koude tahin en er zat precies de juiste hoeveelheid suiker in voor een rijstpudding. Nu stop ik er elke keer even om het te eten als ik erlangs kom. Het is een verrukkelijke traktatie.
Qua smaak valt er niets op aan te merken, het was echt heerlijk, maar de prijs is belachelijk hoog. Ik heb zoveel geld betaald en zat niet vol, en het was maar anderhalve portie. En ik heb Adana kebab gegeten. Dat die laatste drie zinnen samengaan is echt onlogisch.
Absoluut perfect, dit is de ultieme Balıkesir lamskokoreç (een soort Turks streetfood). De zaak is eenvoudig, maar zit al jaren op dezelfde plek in Bandırma. De eigenaar is toegewijd aan zijn kokoreç. Het is melkwit, licht gekruid en heeft een gegrilde smaak. Aan de eerste helft van mijn portie zaten plakjes rauwe tomaat, wat het naar mijn mening perfect aanvulde. Daarna bestelde ik de gewone versie. Deze lijkt erg op de kokoreç die we vroeger aten. Ik kan hem van harte aanbevelen.
Veelgestelde vragen
- Wat is het best beoordeelde gerecht in Balıkesir?
- Op BiteCritic is Tahinli sütlaç het best beoordeelde gerecht in Balıkesir, met een score van 9.0/10 uit 1 review.
- Welk restaurant in Balıkesir heeft de best beoordeelde gerechten?
- Bahar Lokantası ( Yeni ) heeft tot nu toe de hoogste gerechtscore: 9.0/10 uit 1 review.
- Hoeveel plekken in Balıkesir zijn beoordeeld op BiteCritic?
- 15 plekken in Balıkesir hebben minstens één gerechtreview op BiteCritic (18 in totaal).
Meer te ontdekken in Turkije

Deel je smaak!

Deel je foodkaart!
