Het is een goed idee om de kfc-popeyes-mannen te helpen hun fiyatı-variëteit te vergroten, en ze kunnen ook een paar dingen doen die ik kan bedenken, en die kunnen veel geld opleveren ,ekmeği ise tavuğun tadını bastırmak yerine açığa çıkartması iyi olmus ,tavuktan soz açılırsa gayet bol ve dış kısmı çıtırcıklımsıydı ,üzerine ise güzel bir sos sıkıyorlar ,yanına ise gelen patatesler baharatlı ama güzeldi ,hatta verilen sarmısaklı mayonez ,ketçap ve yine özel soslatına banınca güzel oluyor ,tek sıkıntı maalesef içecekler popeyes gibi koop een huisdier bardaklardan değilde metal kutu kola felan veriyoelar,yanına istediğimiz extra tavuklarda acısı en susamı iyiydi (ikili menü olarak iyiydi)
Wat eet je in Istanboel?
BiteCritic-critici plaatsten 26 gerechtreviews in Istanboel, met een gemiddelde score van 7.5/10. Het best beoordeelde gerecht is Gyros, met een 8.9/10 uit 1 review. Critici beoordelen ook Tas kebab, Kelle paça soep en Chefs choice ince tava pizza hoog. Dürümcü Mustafa is de best beoordeelde plek, met een 9.6/10 uit 1 review; het topgerecht daar is Adana-kebab. De meeste activiteit is in Başakşehir en Küçükçekmece. De laatste review werd geplaatst op 22 oktober 2026.
Wat zijn de beste gerechten in Istanboel?
Gyros8.891 beoordeling2
Tas kebab8.711 beoordeling3
Kelle paça soep8.691 beoordeling4
Chefs choice ince tava pizza8.521 beoordeling5
Kokoreç8.291 beoordeling6
Kahvalti8.132 beoordelingen7
Garnalenbisque8.111 beoordeling8
Adana-kebab8.053 beoordelingen9
Dana spagetti7.771 beoordeling10
Döner kebab7.751 beoordeling11
Kipburger7.651 beoordeling12
Iskender kebab7.591 beoordelingWaar eet je het best in Istanboel?
| Rang | Plek | Score |
|---|---|---|
| 1 | Dürümcü Mustafa Topgerecht: Adana-kebab | 9.621 beoordeling |
| 2 | Döner Bank Başakşehir Tümsan (Gündüz&Gece Dönercisi) Topgerecht: Gyros | 8.891 beoordeling |
| 3 | Imren Lokantasi Topgerecht: Tas kebab | 8.711 beoordeling |
| 4 | Hebun çorba evi Topgerecht: Kelle paça soep | 8.691 beoordeling |
| 5 | Tava Pizza Topgerecht: Chefs choice ince tava pizza | 8.521 beoordeling |
| 6 | Kokoreççi Tekin Usta Topgerecht: Kokoreç | 8.291 beoordeling |
| 7 | Nezih Kebap Yuvalama Topgerecht: Kahvalti | 8.211 beoordeling |
| 8 | Sushi-Şah restaurant Topgerecht: Garnalenbisque | 8.111 beoordeling |
| 9 | Snug Topgerecht: Kahvalti | 8.041 beoordeling |
| 10 | Kaburgacı Cabbar Istanbul Topgerecht: Adana-kebab | 81 beoordeling |
Welke delen van Istanboel moet je ontdekken?
Wat zeggen critici over eten in Istanboel?
Het restaureren van girdiğimizde bir bayan karşılıyor en siparişlerimizi aldıktan sonra isterseniz arada çay isteyebiliyorsunuz ve tavsiyem böyle bir menü is in boğazınızı gevşetmeniz en olabilir, jeemek özel geldinden 20 dk da hazırlanıyor, elk geld dat een sıcaktan erimiş peynirden anlayabiliyorsunuz is, is deze dilimle aldığınızda üst dudağınıza gelen domatesli sos ve pizzanın içindeki kıyma ile mozerallanın tadını hissedebiliyorsunuz,peşisıra ilerleyen dilimlerde dilinizin sağına soluna doğru bu peynir dağılıyor ve hafif nahoş bir tadla beraber boğazınızdan iniyor ve sonuna geldiğinizde sert kısmına geliyorsunuz isterseniz yiyin isterseniz kenara bırakın bu biraz size kalmış,ucuxa dpymak isteseydim kleine ceacars een gider koop boya 350 lira verirdim bu yer tam tersine parayla tad satmayı amaçlamışlar ve bunu basardıklarını düşünüyorum,verdiğim her kuruşa değer,hamuru kalın yapmalarının sebebinin malzemelerin ısı değerini koruyarak dağılmasını engellemek olduklarını düşünüyorum.
(Çökertme iskender) İlk beklerken yaklaşık 15 dakika nekleme süresi var ,altında patates üstünde dönerle birlikte harmanlanması iyi olmuş ,porsiyon verdiğim paraya nispeten küçük olmasına rağmen doyuruculuktan yana fena değildi ,personrl Als u een lening wilt afsluiten, kunt u uw mening geven over het feit dat u een bakje kunt doen, of dat u een zinkende zinker kunt gebruiken.
Bij aankomst, na een korte rij, krijg je zes sauzen om uit te kiezen. Helaas mag je er maar twee kiezen, want toen ik ernaar vroeg, zei de jongen: "We kunnen je maar twee sauzen geven" (wat betekende dat ik als sausliefhebber teleurgesteld was). Daarna konden we zelf onze toppings kiezen en die laten toevoegen. Nadat we onze drankjes hadden gekregen, gingen we aan tafel zitten. Vanaf het eerste moment werden we getrakteerd op een royale portie döner met vlees. Het werd geserveerd in een heel groot, dik broodje met de andere toppings die ik had besteld. Bij de eerste hap besefte ik dat de smaak anders was dan alle andere döner met gehakt die ik ooit had gegeten. Met de sauzen en toppings die we hadden gekozen, proefde ik voor het eerst in maanden weer de smaak van het vlees. Bij de tweede hap zorgden de saus en de augurken voor een unieke, onbeschrijflijke smaaksensatie op mijn tong en wangen. Terwijl ik er gretig van genoot, herinnerde mijn vriendin me eraan dat ik enorme happen nam, als een kat met honger, dus nam ik nog kleinere happen. Hoewel het brood groot was, gebruikten ze in plaats van dik brood zoals in traditionele dönerzaken, een heel knapperig brood dat makkelijk te eten was. Ik denk dat de textuur die van een authentieke döner kebab is, wat betekent dat het een erg goede döner kebab is, maar niet iets om elke dag te eten. Misschien eens per maand met vrienden of je vrouw, het is een plek waar je heen kunt gaan als je er zin in hebt. Hoewel ik voor mezelf spreek, kan de portiegrootte variëren afhankelijk van je lichaamsbouw. Het was vullend en smakelijk, maar ik raad aan om, als je uit eten gaat, je drankjes misschien beter op de markt aan de overkant van de straat te kopen in plaats van hier.
In eerste instantie werd ons eten binnen 15-18 minuten na het bestellen geserveerd; de soep was een prima begin van de maaltijd. We kwamen het restaurant binnen via een systeem en werden pas naar binnen gestuurd nadat we een melding op onze telefoon hadden ontvangen. We bestelden een salade, maar de groenten leken een beetje flauw en droog. Hoewel we kaasballetjes bestelden, zat er niet veel kaas op; de smaak was niet slecht, maar ze waren iets steviger dan gemiddeld. De balletjes leken gemengd en geperst te zijn zonder te rusten. Ik wil de obers bedanken voor hun attentheid; ze beantwoordden al mijn vragen en verzoeken. Een minpuntje was dat het water helaas in plastic bekertjes werd geserveerd, wat een ramp was voor iemand zoals ik die van water houdt. De omgeving en sfeer waren erg prettig, het uitzicht was geweldig, maar de constante meldingen over wachtenden achterin gaven ons een schuldgevoel en we vertrokken zonder echt van onze maaltijd te hebben genoten.
Toen ik er voor het eerst was, plaatsten we onze bestelling en die arriveerde binnen 17-20 minuten, maar het was geweldig! Het werd geserveerd met drie soorten mezze, en we kregen er ook mosterd en toast bij. Nadat het vlees in dunne plakjes was gesneden, merkte ik dat het goed gaar was gegaard boven een zacht vuur. Toen ik de eerste hap nam, puur, had ik nog nooit zo'n licht vettig, maar smeltend mals stuk vlees gegeten. Later, toen ik het met mosterd probeerde, was het, ondanks de vreemde, lichtzure smaak tussen mijn tong en mond, echt heerlijk.
Veelgestelde vragen
- Wat is het best beoordeelde gerecht in Istanboel?
- Op BiteCritic is Gyros het best beoordeelde gerecht in Istanboel, met een score van 8.9/10 uit 1 review.
- Welk restaurant in Istanboel heeft de best beoordeelde gerechten?
- Dürümcü Mustafa heeft tot nu toe de hoogste gerechtscore: 9.6/10 uit 1 review.
- Hoeveel plekken in Istanboel zijn beoordeeld op BiteCritic?
- 26 plekken in Istanboel hebben minstens één gerechtreview op BiteCritic (26 in totaal).
Meer te ontdekken in Turkije

Deel je smaak!

Deel je foodkaart!
