Dit was ronduit slecht; de cake was veel te klef en de koffiesmaak was vrijwel afwezig. Dit kan echter specifiek zijn voor dit filiaal; de cake die we later elders aten was beter. Toch hebben we in Turkije betere cakes gegeten.
Wat eet je in Italië?
BiteCritic-critici plaatsten 26 gerechtreviews in Italië, met een gemiddelde score van 6.9/10. Het best beoordeelde gerecht is Carbonara, met een 9.1/10 uit 1 review. Critici beoordelen ook Pizza Napoletana, Lampredotto en Italiaanse Sandwich hoog. Dal Moro's Venice | Fresh Pasta Restaurant is de best beoordeelde plek, met een 9.1/10 uit 1 review; het topgerecht daar is Carbonara. De meeste activiteit is in Florence en Rome. De laatste review werd geplaatst op 14 juni 2026.
Wat zijn de beste gerechten in Italië?
Carbonara9.071 beoordeling2
Pizza Napoletana91 beoordeling3
Lampredotto8.971 beoordeling4
Italiaanse Sandwich8.561 beoordeling5
Affogato8.111 beoordeling6
Maritozzo8.101 beoordeling7
Amatriciana8.061 beoordeling8
Tagliatelle met pesto81 beoordeling9
Panzerotti7.791 beoordeling10
Pizza Margherita7.542 beoordelingen11
Lasagne bolognese7.241 beoordeling12
Bistecca naar Fiorentina71 beoordelingWaar eet je het best in Italië?
| Rang | Plek | Score |
|---|---|---|
| 1 | Dal Moro's Venice | Fresh Pasta Restaurant Topgerecht: Carbonara | 9.071 beoordeling |
| 2 | Pizzeria La Roccia Topgerecht: Pizza Margherita | 9.041 beoordeling |
| 3 | The House Of Pizza Topgerecht: Pizza Napoletana | 91 beoordeling |
| 4 | Bambi Trippa e Lampredotto Topgerecht: Lampredotto | 8.971 beoordeling |
| 5 | All'Antico Vinaio Topgerecht: Italiaanse Sandwich | 8.561 beoordeling |
| 6 | Mamma Napoli By Cellini Topgerecht: Pizza's | 8.151 beoordeling |
| 7 | Vivoli Affogato Bar Topgerecht: Affogato | 8.111 beoordeling |
| 8 | Caffè Gilli Topgerecht: Maritozzo | 8.101 beoordeling |
| 9 | Pastificio Guerra Topgerecht: Amatriciana | 8.061 beoordeling |
| 10 | Caffè Letterario - Sebastiano Caridi Topgerecht: Tiramisù | 81 beoordeling |
Welke delen van Italië moet je ontdekken?
Wat zeggen critici over eten in Italië?
Ik bestelde een klassieke tiramisu. Dit kwam het dichtst in de buurt van de beste tiramisu die ik in Turkije had gegeten. De koffie was niet te sterk en de cake was perfect vochtig. Al met al was het lekker, maar niet geweldig.
Mijn chef-kok bereidt elke dag verschillende soorten pasta, van een emmer varkensvleespasta tot een emmer groentepasta, wat een soort helende ervaring oplevert. Je kunt het zien als een lokale pastawinkel; hun echte werk bestaat uit het experimenteren met het pastadeeg achterin de keuken. Beide pastagerechten waren heerlijk en de prijs was zeer redelijk. Absoluut een bezoek waard.
Ofwel begreep ik dit gerecht niet, ofwel heeft mijn chef het gebakken in olie die al een tijdje stond, of er is iets anders misgegaan; ik kon de smaak op geen enkele manier thuisbrengen. Ik zou het misschien nog eens ergens anders eten op aanraden van iemand anders, maar op dit moment weet ik niet meer welke delen eetbaar zijn en welke niet. Ik heb van alles geprobeerd, maar zonder succes.
Het product is geweldig, maar de prijs is absurd. Het deeg is erg zacht aan de buitenkant en de roomvulling heeft een licht kaasachtige smaak, maar die is niet overheersend. Het is een typisch Turks "açma poğaça" (een soort Turks gebak), zoals je die bij elke poğaça-kraam op het centrale plein van Ankara zou vinden. Ik vind dat ze het iets te veel hebben verfijnd. Al met al is het eetbaar, maar het zou goedkoper moeten zijn.
Absoluut heerlijk, het basisidee is gekookte pens in een tomatenbouillon. Vlak voor het serveren voegt de chef er nog wat knoflook aan toe. Voordat hij het brood erop legt, doopt hij het even in de bouillon en haalt het er weer uit. Elk detail is perfect, ik zou het zo weer eten.
Veelgestelde vragen
- Wat is het best beoordeelde gerecht in Italië?
- Op BiteCritic is Carbonara het best beoordeelde gerecht in Italië, met een score van 9.1/10 uit 1 review.
- Welk restaurant in Italië heeft de best beoordeelde gerechten?
- Dal Moro's Venice | Fresh Pasta Restaurant heeft tot nu toe de hoogste gerechtscore: 9.1/10 uit 1 review.
- Hoeveel plekken in Italië zijn beoordeeld op BiteCritic?
- 24 plekken in Italië hebben minstens één gerechtreview op BiteCritic (26 in totaal).

Deel je smaak!

Deel je foodkaart!
